Przedsiębiorstwo

Usług Medycznych

POZ : 8:00 - 18:00
Telefony:

POZ - +48 32 786 58 13

Specjalistyka - +48 32 786 58 12

Poradnia Dziecięca - +48 32 786 58 14

POZ : 8:00 - 18:00   
Tel: +48 32 786 59 00

POZ,

Specjalistyka,

Poradnia Dziecięca

DOJAZD

Przychodnia wielospecjalistyczna nr 1 znajduje się przy Placu Ratuszowym, w Łaziskach Górnych, tuż obok Urzędu miasta. Jadąc od strony Mikołowa lub Orzesza drogą 81 należy na światłach skręcić w ulicę Dworcową, Cieszyńską lub Orzeską i kierować się w stronę centrum miasta. Przy przychodni znajduje się duży parking, a za nim przychodnia.  Zarząd mieści się na ostatnim piętrze. Budynek jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych.


PODZIEL SIĘ OPINIĄ

Szanowny Pacjencie,

pragniemy świadczyć wysokiej jakości usługi medyczne dla mieszkańców Łazisk Górnych i okolic. Sukcesywnie rozszerzamy zakres oraz podnosimy ich  poziom. Dla naszych pacjentów rozwijamy się zarówno pod względem medycznym jak i  sprzętu i infrastruktury. Wszelkie uwagi, opinie, komentarze i propozycje zmian będą nam pomocne w usprawnieniu pracy naszej placówki.

Przedsiębiorstwo

Usług

Medycznych

BIURO ZARZĄDU

Plac Ratuszowy 1B

43-170, Łaziska Górne

Pracujemy :

  • poniedziałek - piątek
  • 07:00 - 14:30

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Pole wymagane.
Pole wymagane. Błędny adres e-mail.
Pole wymagane.
Pole wymagane.
Pole wymagane.
Pole wymagane.
Twoja wiadomość została wysłana.
Przykro nam, ale wiadomość nie została wysłana.

1.     Administratorem podanych danych jest Proelmed Sp. z o.o.  W Proelmed Sp. z o.o. powołany jest inspektor ochrony danych (zwany także administratorem bezpieczeństwa informacji), do którego można kierować zapytania na adres daneosobowe@proelmed.pl

2.     Przedmiotowe dane przetwarzane są celu przyjmowania wpływającej korespondencji i udzielania na nią odpowiedzi.  Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora (art 6 ust. 1 lit f  rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych).

3.     Pani/Pana  dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi.

Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych do organu nadzorczego. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji wywołujących wobec Pani/Pana skutki prawne.


Inspektorem Ochrony Danych (IOD) w Przedsiębiorstwie Usług

Medycznych Proelmed Spółka z o.o. jest Mariusz Sarnecki

Kontakt: daneosobowe@proelmed.pl