Przedsiębiorstwo

Usług Medycznych

POZ : 8:00 - 18:00
Telefony:

POZ - +48 32 786 58 13

Specjalistyka - +48 32 786 58 12

Poradnia Dziecięca - +48 32 786 58 14

POZ : 8:00 - 18:00   
Tel: +48 32 786 59 00

POZ,

Specjalistyka,

Poradnia Dziecięca

Dołącz do nas!

Przedsiębiorstwo Usług Medycznych Proelmed to firma, działająca na rynku medycznym już od dwudziesty lat. Posiadamy dwie poradnie, współpracujemy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Z naszych usług korzystają klienci indywidualni jak również klienci korporacyjni. Proelmed to nie tylko zespół poradni, ale również dynamicznie rozwijająca się, stawiająca na nowoczesność organizacja. Nasz zespół składa się z ambitnych, życzliwych i doświadczonych osób, które tworzą firmę, z zaangażowaniem i troską zajmującą się swoimi pacjentami. Jeśli uważasz, że posiadasz odpowiednie kwalifikacje i chciałbyś podzielić się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem odezwij się do nas.

W związku z powstaniem nowej, nowoczesnej przychodni poszukujemy lekarzy rodzinnych, lekarzy specjalistów . Praca prywatnie oraz w ramach kontraktu z NFZ.  Możliwe różne formy zatrudnienia i współpracy.  CV wraz z odpowiednią zgodą oraz wszelkie pytania prosimy przesyłać drogą e-mail lub składać osobiście w biurze zarządu.

 

Zgoda:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Przedsiębiorstwo

Usług

Medycznych

BIURO ZARZĄDU

Plac Ratuszowy 1B

43-170, Łaziska Górne

Pracujemy :

  • poniedziałek - piątek
  • 07:00 - 14:30

Prosimy o dołączenie do dokumentów odpowiedniej zgody.

Pole wymagane.
Pole wymagane. Błędny adres e-mail.
Pole wymagane.
Pole wymagane.
Pole wymagane.
Pole wymagane.
Twoja wiadomość została wysłana.
Przykro nam, ale wiadomość nie została wysłana.

Klauzula informacyjna kandydaci do pracy (art. 13 RODO)

Administratorem podanych danych jest Przedsiębiorstwo Usług Medycznych Proelmed Sp. z o.o. z siedzibą w Łaziskach Górnych, Plac Ratuszowy 1b, (dalej „Przedsiębiorstwo Usług Medycznych Proelmed Sp. z o.o.”). W Przedsiębiorstwie Usług Medycznych Proelmed Sp. z o.o. powołany jest inspektor ochrony danych (zwany także administratorem bezpieczeństwa informacji), do którego można kierować zapytania na adres: daneosobowe@proelmed.pl

Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane przez Spółkę w celu z przeprowadzenia rekrutacji. Obowiązek ich podania wynika z przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1666 ze zm.). 

Pani/Pana nie będą przekazywane do innych podmiotów oraz do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej.

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres wymagany do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych do organu nadzorczego. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji wywołujących wobec Pani/Pana skutki prawne.

Inspektorem Ochrony Danych (IOD) w Przedsiębiorstwie Usług

Medycznych Proelmed Spółka z o.o. jest Mariusz Sarnecki

Kontakt: daneosobowe@proelmed.pl