Rezerwacja wizyt:  + 48 32 786 58 00

Przedsiębiorstwo

Usług Medycznych

Plac Ratuszowy 1B :

Zapraszamy : 8:00 - 20:00   
Tel: +48 32 786 58 00

ul. Staszica 4A

Zapraszamy : 8:00 - 18:00   
Tel: +48 32 786 59 00

Dołącz do nas!

Przedsiębiorstwo Usług Medycznych Proelmed to firma, działająca na rynku medycznym już od dwudziesty lat. Posiadamy dwie poradnie, współpracujemy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Z naszych usług korzystają klienci indywidualni jak również klienci korporacyjni. Proelmed to nie tylko zespół poradni, ale również dynamicznie rozwijająca się, stawiająca na nowoczesność organizacja. Nasz zespół składa się z ambitnych, życzliwych i doświadczonych osób, które tworzą firmę, z zaangażowaniem i troską zajmującą się swoimi pacjentami. Jeśli uważasz, że posiadasz odpowiednie kwalifikacje i chciałbyś podzielić się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem odezwij się do nas.

W związku z powstaniem nowej, nowoczesnej przychodni poszukujemy lekarzy rodzinnych, lekarzy specjalistów . Praca prywatnie oraz w ramach kontraktu z NFZ.  Możliwe różne formy zatrudnienia i współpracy.  CV oraz wszelkie pytania prosimy przesyłać drogą e-mail lub składać osobiście w biurze zarządu.

Przedsiębiorstwo

Usług

Medycznych

BIURO ZARZĄDU

Plac Ratuszowy 1B

43-170, Łaziska Górne

Pracujemy :

  • poniedziałek - piątek
  • 07:00 - 14:30

Prosimy o dołączenie do dokumentów odpowiedniej zgody.

Pole wymagane.
Pole wymagane. Błędny adres e-mail.
Pole wymagane.
Pole wymagane.
Pole wymagane.
Twoja wiadomość została wysłana.
Przykro nam, ale wiadomość nie została wysłana.

1.     Administratorem podanych danych jest Proelmed Sp. z o.o.  W Proelmed Sp. z o.o. powołany jest inspektor ochrony danych (zwany także administratorem bezpieczeństwa informacji), do którego można kierować zapytania na adres daneosobowe@proelmed.pl

2.     Przedmiotowe dane przetwarzane są celu przyjmowania wpływającej korespondencji i udzielania na nią odpowiedzi.  Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora (art 6 ust. 1 lit f  rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych).

3.     Pani/Pana  dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi.

Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych do organu nadzorczego. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji wywołujących wobec Pani/Pana skutki prawne.

Inspektorem Ochrony Danych (IOD) w Przedsiębiorstwie Usług

Medycznych Proelmed Spółka z o.o. jest Mariusz Sarnecki

Kontakt: daneosobowe@proelmed.pl